ADV

KURS ZAAWANSOWANY ADV1

TERMIN: wiosna 2025
cena kursu ADV1: 8000 PLN brutto

formularz zgłoszeniowy

miejsce kursu: Pilichowice (Tartak nad Bobrem)
Instruktor: Hank Meldrum

Po ukończeniu wszystkich poprzednio wymienianych części, tj. CST I, CST II, SER I, SER II terapeuci mają możliwość uczestniczenia w dwóch kursach „dla zaawansowanych” Terapii CranioSacralnej Upledgera.

Advanced I CST

Kurs daje niesamowitą możliwość rozwoju dla doświadczonego praktyka Terapii CranioSacralnej Upledgera.

Podczas pięciu intensywnych dni uczestnicy biorą udział w kameralnym kursie, gdzie pracują w dziesięcioosobowej grupie. Kurs prowadzony jest przez wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem.  Instruktor Instytutu Upledgera, który jest głównym prowadzącym kursu, organizuje go w formie pracy w dwóch pięcioosobowych grupach. Każdy dzień rozpoczyna się od porannej dyskusji, a następnie każdy z uczestników poddawany jest terapii przez resztę swojej pięcioosobowej grupy. Odbywa się to na zasadzie superwizji, przy pełnym wsparciu merytorycznym i praktycznym ze strony Instruktorów.

Advanced II CST

Kurs ten, prowadzony jest w podobny sposób, do opisanego powyżej kursu Advanced I CST.

Po ukończeniu modułu V oraz VI uczestnik otrzymuje Certyfikat sygnowany przez Instytutu Upledgera, upoważnia on do dalszego procesu uczenia się w Polsce oraz we wszystkich satelitach Instytutu na całym świecie.